AUDYT KSIĘGOWY

ikona_audyt

Jesteśmy doświadczoną firmą, oferującą usługi audytorskie dla firm różnych branż. W naszej ofercie znajduje się audyt księgowy, który pozwala na weryfikację poprawności dotychczasowej obsługi księgowej prowadzonej przez wewnętrzne służby lub zewnętrznie. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie audytu finansowego.

Jak przebiega audyt księgowy?

Audyt księgowy to proces badania i oceny systemów księgowych i finansowych firmy. Przeprowadzenie audytu pozwala na weryfikację poprawności prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz na wykrycie potencjalnych błędów i nieprawidłowości w księgowości. Nasze usługi audytorskie są dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, co pozwala na ustalenie szczegółowego zakresu audytu podczas indywidualnych rozmów.

Podczas audytu księgowego nasz zespół bada dokumentację finansową, rejestr księgowy oraz bilans firmy. Weryfikujemy poprawność klasyfikacji i księgowania dokumentów, zgodność z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i rachunkowego, a także zasadami rachunkowości. Przeprowadzamy analizę kosztów, dochodów i innych składowych finansowych, co pozwala na weryfikację kondycji finansowej przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto skorzystać z usługi audytu księgowego od SWOBODA e-consulting?

Audyt księgowy to istotna usługa dla firm, które chcą wiedzieć, jakie są ich realne możliwości finansowe oraz jakie ryzyka niosą ze sobą podejmowane decyzje biznesowe. Dzięki naszemu audytowi klienci zyskują pewność, że ich księgi rachunkowe są poprawnie prowadzone, a w razie wykrycia błędów i nieprawidłowości, otrzymują rekomendacje i wskazówki na temat sposobu ich naprawy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług audytorskich. Oferujemy wysokiej jakości usługi w oparciu o indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz doświadczenie i wiedzę naszego zespołu. Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność oraz poufność przetwarzanych danych.

Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty, a w niej m.in. sporządzanie raportów zarządczych, doradztwo i nadzór obszaru finansowo-księgowego oraz szkolenia specjalistyczne.