O NAS

Świadczymy usługi z zakresu rachunkowości, finansów i doradztwa w zakresie zarządzania. Nasze usługi obejmują doradztwo i nadzór finansowo-księgowy, kontrole wewnętrzne i audyty, sprawozdawczość i zgodność z przepisami. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia z zakresu rachunkowości i finansów. Mamy duże doświadczenie w pracy z mikro, małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami z branży IT, deweloperskiej, prawniczej, medycznej oraz z start-upami.

Obsługujemy holdingi, spółki z o.o., akcyjne, komandytowe, komandytowo-akcyjne, jawne, partnerskie, a także grupy kapitałowe oraz nieruchomościowe. Nasi klienci otrzymują gwarancję profesjonalnej obsługi z zakresu szeroko pojętego konsultingu.

Do naszych atutów należy dobra umiejętność oceny i analizy problemów, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, efektywne i umiejętne zarządzanie czasem. Kładziemy nacisk na ciągły rozwój i pozyskiwanie jak najszerszej wiedzy zarówno z zakresu rachunkowości, finansów jak i zarządzania.

Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Ślęzie. Posiadamy również biuro we Wrocławiu, położone w pobliżu Sky Tower przy ulicy Sudeckiej 74. Zapraszamy!